Play-offZápasyTímyŠtatistikaPod ⁄ Nad
Späť

Nizozemský pohár 2019/2020

finále
19.04. 18:00Utrecht-FeyenoordZobraziť podrobnosti k zápasu   

semifinále
04.03. 20:45Utrecht-Ajax2 - 01:0, 1:01 - 0
 
05.03. 20:45Feyenoord-Breda NAC7 - 15:0, 2:11 - 0

štvrťfinále
12.02. 20:45Arnheim Vitesse-Ajax0 - 30:1, 0:20 - 1
 
12.02. 18:30Alkmaar-Breda NAC1 - 30:1, 1:20 - 1
 
13.02. 18:30Deventer-Utrecht1 - 40:2, 1:20 - 1
 
13.02. 20:45Heerenveen-Feyenoord0 - 10:1, 0:00 - 1

osemfinále
22.01. 20:45Ajax-Spakenburg7 - 03:0, 4:01 - 0
 
22.01. 18:30Heracles-Arnheim Vitesse0 - 20:1, 0:10 - 1
 
23.01. 20:45Breda NAC-PSV Eindhoven2 - 00:0, 2:01 - 0
 
23.01. 18:30IJsselmeervogels-Deventer1 - 2P PK 0:0, 1:10 - 1
 
28.01. 20:00Sittard-Feyenoord1 - 2P 0:1, 1:00 - 1
 
22.01. 20:45Heerenveen-Tilburg Willem3 - 2P PK 0:1, 2:11 - 0
 
21.01. 20:45EW Eindhoven-Utrecht1 - 2P 1:0, 0:10 - 1
 
21.01. 18:30Top Oss-Alkmaar0 - 20:1, 0:10 - 1

2. kolo
18.12. 18:30Telstar-Ajax3 - 41:2, 2:20 - 1
 
17.12. 19:45Arnheim Vitesse-ODIN '594 - 04:0, 0:01 - 0
 
18.12. 19:45Sparta Nijkerk-Breda NAC0 - 1P 0:0, 0:00 - 1
 
17.12. 18:30Twente Enschede-Deventer2 - 51:2, 1:30 - 1
 
18.12. 20:45GVVV Feyenoord-PSV Eindhoven1 - 2P 0:1, 1:00 - 1
 
19.12. 20:45Cambuur Leeuwarden-Feyenoord1 - 20:0, 1:20 - 1
 
19.12. 18:30Groningen-Utrecht0 - 10:0, 0:10 - 1
 
17.12. 19:45Heerenveen-Kerkade Roda2 - 01:0, 1:01 - 0
 
17.12. 20:45Sittard-Zwolle FC3 - 02:0, 1:01 - 0
 
18.12. 19:45Tilburg Willem-Sparta Rotterdam3 - 03:0, 0:01 - 0
 
18.12. 19:45Alkmaar-Groene Ster3 - 00:0, 3:01 - 0
 
18.12. 19:45Heracles-Dordrecht3 - 01:0, 2:01 - 0
 
17.12. 19:45Katwijk-Top Oss0 - 1P PK 0:0, 0:00 - 1
24.09. 18:45Quick Boys-Katwijk2 - 3P 0:0, 2:21 - 1
 
17.12. 19:45Excelsior-EW Eindhoven0 - 20:0, 0:20 - 1
 
24.09. 20:00Scheveningen-Harkemase Boys0 - 10:0, 0:10 - 1
 
25.09. 20:00Spakenburg-SDO2 - 00:0, 2:01 - 0
18.12. 19:45OFC-Spakenburg0 - 1P PK 0:0, 0:00 - 2
 
24.09. 20:00Noordwijk-Rijnsburgse1 - 3P 1:0, 0:10 - 1
 
24.09. 20:00VVOG-Ajax (FLEWLESS_PHOENIX)0 - 20:1, 0:10 - 1
 
25.09. 20:00Blauw Geel '38-de Treffers0 - 10:1, 0:00 - 1
 
17.12. 19:45IJsselmeervogels-SteDoCo1 - 01:0, 0:01 - 0
 
24.09. 20:00ASWH-TEC5 - 11:1, 4:01 - 0
 
25.09. 20:00Westlandia-OFC2 - 3P PK 0:1, 2:10 - 1
 
25.09. 20:00Groene Ster-Kloetinge2 - 00:0, 2:01 - 0
 
25.09. 20:00Dongen-Excelsior '311 - 21:1, 0:10 - 1
 
24.09. 20:00GVVV Feyenoord-Kozakken Boys2 - 11:0, 1:11 - 0
 
25.09. 20:00EVV-Flevo Boys0 - 1P PK 0:0, 0:00 - 1
 
24.09. 20:00Achilles Veen-HHC Hardenberg2 - 1PK 1 - 0
 
24.09. 20:00ODIN '59-Barendrecht4 - 3P 2:2, 1:11 - 0
 
25.09. 20:00ADO '20-Fortuna Wormerveer0 - 20:1, 0:10 - 1
 
25.09. 20:00OSS '20-Jodan Boys5 - 11:0, 4:11 - 0
 
25.09. 20:00Silvolde-GOES2 - 31:0, 1:30 - 1
 
25.09. 20:00DUNO-HV & CV Quick2 - 31:2, 1:10 - 1

1. kolo
29.10. 18:30Arnheim Vitesse-Graafschap2 - 01:0, 1:01 - 0
 
29.10. 20:45Breda NAC-Emmen3 - 21:1, 2:11 - 0
 
29.10. 19:45Almere City FC-Deventer1 - 31:2, 0:10 - 1
 
30.10. 19:45Harkemase Boys-Groningen1 - 20:1, 1:10 - 1
 
30.10. 19:45Excelsior Maassluis-Heerenveen0 - 30:2, 0:10 - 1
 
29.10. 19:45Achilles Veen-Kerkade Roda0 - 20:0, 0:20 - 1
 
29.10. 19:45Excelsior-NEC Nijmegen4 - 2P 0:1, 2:11 - 0
 
31.10. 20:45Sittard-den Haag FC3 - 00:0, 3:01 - 0
 
30.10. 20:45Sparta Rotterdam-Volendam1 - 01:0, 0:01 - 0
 
30.10. 19:45HV & CV Quick-Tilburg Willem0 - 40:2, 0:20 - 1
 
30.10. 19:45de Treffers-Twente Enschede0 - 20:2, 0:00 - 1
 
31.10. 18:30Excelsior '31-Utrecht1 - 40:2, 1:20 - 1
 
30.10. 18:30Heracles-Waalwijk RKC4 - 32:1, 2:21 - 0
 
29.10. 19:45GVVV Feyenoord-Helmond2 - 10:0, 2:11 - 0
 
29.10. 19:45Dordrecht-Maastricht3 - 11:1, 2:01 - 0
 
29.10. 19:45Hoek-Zwolle FC0 - 30:0, 0:30 - 1
 
29.10. 19:45GOES-Cambuur Leeuwarden0 - 50:1, 0:40 - 1
 
30.10. 19:45Amsterdam FC-ODIN '593 - 4P PK 2:1, 1:20 - 1
 
30.10. 19:45Groene Ster-Venlo VVV3 - 2P PK 0:0, 2:21 - 0
 
29.10. 19:45OSS '20-Top Oss1 - 21:1, 0:10 - 1
 
29.10. 19:45Flevo Boys-Katwijk0 - 30:2, 0:10 - 1
 
29.10. 19:45Koninklijke HFC-Telstar1 - 21:1, 0:10 - 1
 
29.10. 19:45IJsselmeervogels-Den Bosch3 - 01:0, 2:01 - 0
 
29.10. 19:45Rijnsburgse-EW Eindhoven0 - 40:0, 0:40 - 1
 
17.08. 18:00Top Oss (Am.)-Hoek2 - 61:1, 1:50 - 1
 
30.10. 19:45Spakenburg-ASWH2 - 00:0, 2:01 - 0
 
17.08. 14:30ODIN '59-Gemert3 - 12:1, 1:01 - 0
 
17.08. 14:30Lisse-Ajax (FLEWLESS_PHOENIX)1 - 21:0, 0:20 - 1
 
30.10. 19:45Ajax (FLEWLESS_PHOENIX)-OFC2 - 3P PK 1:1, 1:10 - 1
 
17.08. 14:30Huizen-GOES2 - 30:3, 2:00 - 1
 
17.08. 14:30VVOG-Minor3 - 01:0, 2:01 - 0
 
17.08. 18:00HSC '21/Brein-SteDoCo2 - 41:3, 1:10 - 1
 
17.08. 17:00Westlandia-Zuidvogels2 - 00:0, 2:01 - 0
 
17.08. 14:30Leede-Fortuna Wormerveer1 - 41:2, 0:20 - 1
 
17.08. 17:00Kloetinge-Lienden1 - 00:0, 1:01 - 0
 
17.08. 14:30VVSB Sint Bavo-Harkemase Boys2 - 41:1, 1:30 - 1
 
17.08. 15:00Sparta Nijkerk-UNA3 - 20:1, 3:11 - 0
 
17.08. 17:00Drachtster Boys-Dongen0 - 4P 0:0, 0:00 - 1
 
17.08. 14:30DOVO-OFC2 - 41:3, 1:10 - 1
 
28.08. 20:00ADO '20-Sneek3 - 01:0, 2:01 - 0
 
17.08. 16:00Rohda Raalte-DUNO1 - 21:1, 0:10 - 1
 
30.10. 19:45Sparta Nijkerk-Fortuna Wormerveer5 - 22:2, 3:01 - 0
 
17.08. 14:30Vroomshoopse Boys-EVV0 - 40:1, 0:30 - 1
 
17.08. 15:00Excelsior '31-DEM2 - 11:0, 1:11 - 0
 
17.08. 18:00Mierlo-Hout-Flevo Boys2 - 31:1, 1:20 - 1
 
17.08. 18:00Groene Ster-Winsum5 - 02:0, 3:01 - 0
 
17.08. 14:30Barendrecht-Wittenhorst6 - 02:0, 4:01 - 0
 
17.08. 16:00SDO-ARC Alphense Racing1 - 01:0, 0:01 - 0
 
17.08. 14:30DVS '33 Ermelo-HV & CV Quick1 - 2PK 0 - 1
 
17.08. 14:00Hoogland-Jodan Boys1 - 31:1, 0:20 - 1
 
17.08. 19:00Blauw Geel '38-Sliedrecht2 - 10:1, 2:01 - 0
 
17.08. 14:30Achilles Veen-USV Hercules6 - 04:0, 2:01 - 0
 
17.08. 14:30Rijnvogels-OSS '200 - 40:1, 0:30 - 1
 
17.08. 14:30Gravenzande-Heeze2 - 01:0, 1:01 - 0
19.10. 14:30Gravenzande-SteDoCo1 - 30:0, 1:31 - 1
 
17.08. 15:00VEV '67-Silvolde0 - 30:0, 0:30 - 1