Play-offZápasyTabuľkaKrížováTímyŠtatistikaPod ⁄ Nad
Späť

SYNOT liga

  Skupina:     Počet gólov:

# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Příbram 132201521170
2. Opava 130401621142
3. Karviná 129501521143
4. Ml.Boleslav 229411421152
5. Slavia Pr. 229401712123
6. Dukla Pr. 327511332142
7. Ostrava 326721151152
8. FC Slovácko 326611432123
9. Jablonec 426511513114
10. Plzeň 0251001260134
11. Sparta Pr. 125911340125
12. Zlín 025901160143
13. Teplice 224621220124
14. Olomouc 223701242113
15. Bohem. 1905 62096840125
16. Liberec 51812395297