Play-offZápasyTabuľkaKrížováTímyŠtatistikaPod ⁄ Nad
Späť

Rakúsko - 1.liga

  Skupina:     Počet gólov:

# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Salzburg 1049862344264
2. Fehervar 449732431254
3. Vienna 13481162657226
4. Znojmo 547512344241
5. Graz 946962333236
6. Linz 445922162243
7. Innsbruck 143812140224
8. Medveščak Zagreb KHL 240212011201
9. Klagenfurt 183813623612157
10. Bolzano 1238981834206
11. Dornbirn 838641934193
12. Villach 8331131675174