ZápasyTabuľkaKrížováTímyŠtatistikaPod ⁄ Nad
Späť

Škótsko - 1.liga

  Skupina:     Počet gólov:

# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Celtic 029101500141
2. Hibernian 128101411140
3. Ross County 325211122140
4. Livingston 32343920142
5. Rangers 12261940132
6. Aberdeen 322501233102
7. Motherwell 32251131294
8. Hearts of Midlothian 42151122393
9. Hamilton 320711052102
10. Kilmarnock 31983102096
11. St.Johnstone 31881114274
12. St. Mirren 51784741104