ZápasyTabuľkaKrížováTímyŠtatistikaPod ⁄ Nad
Späť

Moravskoslezská liga 2020/2021

  Počet gólov:

# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Vyškov 1161080181
2. Uničov 1152172080
3. Otrokovice 2151171180
4. Banik Ostrava B 0144071073
5. Uh.Brod 0135083052
6. Olomouc B 1134053181
7. Dol.Benešov 1134152082
8. FC Fastav Zlin B 1134071163
9. Znojmo 2133261072
10. Fr.Místek 2133172161
11. Kroměříž 3132260172
12. Slovacko B 1125163062
13. Vel.Meziříčí 1125062163
14. Petřkovice 1125055170
15. Vrchovina 2124171153
16. Blansko 1116072144
17. Hlučín 396064332
18. Rosice 378333045