ZápasyTabuľkaKrížováTímyŠtatistikaPod ⁄ Nad
Späť

Mexiko - 2.liga

  Skupina:     Počet gólov:

# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Zacatepec 220521020103
2. Oaxaca 2176192184
3. Mineros de Zacatecas 3173191282
4. U.A. de Guadalajara 0167084083
5. Dorados 3162272190
6. Cafetaleros de Chiapas 2154262092
7. Correcaminos UAT 41520101451
8. Tampico Madero 3146272174
9. Atlante 7144381463
10. Cimarrones de Sonora 4134263271
11. Merida 3126253173
12. UAEM Potros 0121060061
13. Loros Universidad 0112052060
14. Celaya 31012157255